Koniec grudnia, koniec roku, koniec projektu…

Dla wszystkich, którzy śledzili nasze działania w ramach projektu MATEMAGIA mamy smutną wiadomość. Niestety projekt MATEMAGIA kończy się.

We wrześniu z lekką obawą rozpoczynaliśmy rekrutację uczestników. Spośród osób, które wyraziły chęć udziału utworzyła się grupa, która wytrwale uczestniczyła w zajęciach. Przez trzy miesiące ciężko pracowaliśmy. Często z uśmiechem na twarzach opracowywaliśmy matematyczne wzory.

Po okresie pracy przyszła pora na nagrody. W galerii możecie zobaczyć zdjęcia z naszej wycieczki do Centrum Nauki Hewelianum. Podczas warsztatów musieliśmy trochę wytężyć nasze szare komórki. Trochę liczyliśmy i rywalizowaliśmy ze sobą w zespołach. Później trochę zabawy i poznawania praw nauki na wystawie eksponatów.

W galerii znajdują się także zdjęcia z gali podsumowującej cały projekt. Za wytrwałość i sumienność każdy został nagrodzony drobnymi upominkami.

Poniżej znajduje się punktacja grywalizacji prowadzonej w ramach projektu.

Nazwisko i imię Liczba punktów
Chachowski Jakub 7400
Król Milena 7400
Nelz Cyprian 7200
Zając Kamil 7200
Pacek Szymon 7150
Czajor Sergiusz 7100
Dubaj Daniel 7100
Konopa Michał 7050
Krzemieniecek Natalia 6900
Różańska Zuzanna 6900
Paliszewski Maks 6800
Kamrowska Maja 6650
Walczak Adrianna 6650
Gołębiewski Adrian 6550
Lewandowska Kinga 5750
Jagodziński Filip 5750
Szortyka Oliwier 5550
Łuszczak Paweł 5500

 

Projekt się skończył, ale nasze działania nie. Cały czas możecie korzystać z tabletów graficznych zakupionych w ramach projektu. Myślimy już nad kolejnymi działaniami promującymi matematykę. To, co wypracowaliśmy podczas projektu wykorzystamy podczas tygodnia mózgu już w przyszłym roku.

Śledźcie naszą stronę i profil Biblioteki Publicznej na Facebooku. Tam na bieżąco będziemy Was informować o naszych działaniach.

Projekt dofinansował Fundacja mBanku.