Dzisiaj Walentynki – święto zakochanych, a my mamy dla Was drobną niespodziankę.

Po pierwsze chcieliśmy podziękować Soleckiemu Centrum Kultury, Galerii Homo Faber, a przede wszystkim Pani Danucie Adamczyk za możliwość wzięcia udziału w wernisażu fotografii Pani Danuty. Solecka fotografka zaprezentowała swoje prace. Fotografie przedstawiały piękno przyrody, z którą każdy z nas spotyka się na co dzień. Tytuł  wystawy – Po drodze – dokładnie opisywał treść zdjęć. Pomimo powszechności fotografowanych obiektów, solecka artystka potrafiła uchwycić w nich piękno i urok tego, czego my tak często nie zauważamy obserwując świat.

Cieszymy się, że razem z nami – uczestnikami projektu Klik w kulturę – w wystawie wzięły udział całe rodziny. Dla nas szczególnie ważne jest, że tak liczna grupa seniorów uczestniczyła w tym wydarzeniu kulturalnym. Cieszymy się z udziału naszych przyjaciół z soleckiej filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy.

W ramach projektu Klik w kulturę zachęcamy mieszkańców naszego miasta do dzielenia się swoimi pasjami. Udział w wystawie przybliżył nam pasję Pani Danuty. Chcemy odkrywać kolejne talenty solecczan.

Niezmiernie cieszy nas odzew ze strony jednej z uczestniczek projektu. Pani Teresa podarowała nam walentynkowe serduszka. My z kolei chcielibyśmy się nimi podzielić z naszymi czytelnikami.

Każdy, kto dzisiaj wypożyczy książkę otrzyma serduszko. Liczba serduszek jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy.

Zapraszamy poniżej do galerii zdjęć.