… chciałoby się napisać na płotek, cytując słowa kołysanki. U nas kotek wszedł do pracowni komputerowej i poznał rodzaje komputerów.

Na początku chcielibyśmy złożyć wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia z okazji Ich święta. Życzymy Wam przede wszystkim dużo zdrowia i pogody ducha. Niech każdy dzień będzie dla Was kolejną przygodą.

Dzisiaj kolejna grupa seniorów rozpoczęła nową przygodę w swoim życiu. Uczynili pierwszy krok w kierunku poznania tajników komputera i Internetu. Za rok bez problemu odbiorą wiadomość email z życzeniami od swoich wnuków.

Tymczasem pierwszy krok: poznanie komputera. Jakie, mamy rodzaje komputerów, do czego służą poszczególne przyciski, gdzie należy podłączyć słuchawki, a gdzie ładowarkę i najważniejsze, jak sprawić, by komputer w ogóle się włączył?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania padły podczas dzisiejszych zajęć. Po reakcji uczestników można stwierdzić, że treści były wyłożone w zrozumiały sposób. Nie było bowiem żadnych pytań.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszych zajęć. Już za tydzień poznamy wnętrze komputera. Co jest w nim najważniejsze i za co odpowiadają poszczególne elementy.