Dziś pierwsze spotkanie w ramach projektu Klik w kulturę.

Od spotkania organizacyjnego rozpoczęliśmy zajęcia w projekcie. Uczestnikom przedstawiliśmy podstawowe zasady udziału w kursie. Zebraliśmy niezbędne zgody, zapoznaliśmy z regulaminem i podzieliliśmy się na grupy. Formalności zostały dopełnione.

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania:

Ile kosztuje udział w kursie?

Udział w kursie jest bezpłatny. Dzięki finansowemu wsparciu Fundacji BGK uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów.

Jak długo będzie trwał projekt?

Projekt będzie trwał do końca czerwca 2019 r. Do tego czasu będziemy spotykać się raz w tygodniu, by zgłębiać tajniki komputera.

Czy trzeba mieć swój komputer, żeby uczestniczyć w kursie?

Nie. Posiadanie własnego komputera nie jest obowiązkowe. Dzięki wsparciu posła Janusza Zemke pracownia komputerowa w Bibliotece Publicznej została doposażona w komputery.  Stanowią one bazę sprzętową do prowadzenia zajęć. Oczywiście osoby, które posiadają swoje laptopy mogą przychodzić z nimi.

Czy wyjazdy prowadzone w ramach projektu będą dodatkowo płatne?

Nie. Wszystkie działania prowadzone w ramach projektu będą finansowane ze środków pochodzących z dotacji udzielonej przez Fundację BGK.

W razie wątpliwości odsyłamy wszystkich do poprzednich wpisów związanych z projektem lub do zgłaszania pytań podczas spotkań.

Pierwsze z nich już za tydzień. Na początek zapoznamy się z komputerem.