Kultura to także nasze pasje.

Pod tym hasłem spotkaliśmy się dziś na łodzi jednego z uczestników naszego kursu. Pan Leszek pokazał nam swoją największą pasję – żeglarstwo. Dla niektórych z nas było to pierwsze spotkanie z profesjonalną łodzią.

Pasja Pana Leszka przejawiała się nie tylko w doskonale przygotowanym do sezonu sprzęcie, ale także w historiach, które nam opowiadał.

Dzisiejsze spotkanie jest dowodem na to, że uczestnicy kursu nie tylko otrzymują coś od nas. Oni także dzielą się swoimi pasjami, doświadczeniami wiedzą. Projekty takie jak Klik w kulturę stanowią nie tylko doskonałą okazję do spotkania się. Są też rewelacyjnym miejscem do poszerzania wiedzy na różnych płaszczyznach. Przekonaliśmy się o tym wielokrotnie.

Mamy piątek – ostatni dzień intensywnego tygodnia. Teraz przed uczestnikami chwila oddechu.. We wtorek widzimy się ponownie i wspólnie odkrywamy kolejne zakamarki komputera i Internetu.