Już jutro pierwsze spotkanie w ramach projektu Klik w kulturę. Przedstawiamy wszystkim naszego grantodawcę.

Wszystkie projekty realizowane ze środków zewnętrznych (pochodzących spoza budżetu jednostki) ma swojego grantodawcę. Grantodawca to jednostka lub instytucja, która udziela finansowego wsparcia w realizacji pewnego działania. W przypadku projektu Klik w kulturę grantodawcą jest Fundacja Banku Gospodarstwa Krajowego im. Jana Kanty Steczkowskiego.

Nie sposób w kilku zdaniach opisać bogate życie patrona Fundacji. Był on “pierwszym prezesem Banku Gospodarstwa Krajowego, ministrem skarbu i premierem rządu” [1]. Więcej na temat postaci J. K. Steczkowskiego możecie przeczytać na stronie Fundacji BGK w zakładce patron.

Fundacja wspiera wiele inicjatyw. Poprzez tworzone programy dociera do osób w różnym wieku. Jednym z konkursów grantowych jest Generacja 5.0, w ramach którego uzyskaliśmy dofinansowanie na projekt Klik w kulturę.

Poniżej znajdziecie też wszystkie logotypy związana z projektem. W galerii zdjęć możecie zobaczyć, jak wygląda logo Fundacji BGK i programu grantowego generacja 5.0. Znajdziecie tam także najważniejsze dla nas logo, a mianowicie logo naszego projektu. Wszędzie, gdzie się ono pojawi możecie spodziewać się informacji o projekcie Klik w kulturę.