Ostatnia środa przed świętami Wielkiej Nocy w Klubie Rodzinnym minęła na spotkaniu z zającem i kurczakiem.

Dosłownie i w przenośni dzieci bawiły się z zającem i kurczakiem. Bibliotekarze przebrani w stroje poprowadzili niezapomniane zajęcia. Na początki dzieci rozwiązywały zagadki świąteczne. Następnie wykonały prace plastyczne. Każdy zrobił kurczaczka chowającego się w jajku i zajączka wystawiającego uszka z trawy. Odrobina ruchu podczas zbierania pogubionych jajeczek i malowanie farbami dopełniły spotkanie.

W załączniku znajduje się instrukcja do wykonania kurczaczka i zająca.

Już w środę 19.04.2017 zapraszamy wszystkich na 16:30 do Filii dla Dzieci Biblioteki Publicznej na kolejne spotkanie w ramach Klubu Rodzinnego. Zajęcia będą dotyczyły naszej planety – Ziemi. Z kolei

26.04 zapraszamy na kolejne spotkanie przy grach. Nie zapomnijcie zabrać ulubionych gier.