RAJD ROWEROWY – ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ

Kategoria: Bez kategorii

Odjazdowy Bibliotekarz to już ósmy raz gdy wyruszy w malownicze trasy Solca Kujawskiego. Tym razem jedziemy Niebieskim Szlakiem Rowerowym „Świadkowie Historii” przez Łąki Studzienieckie do świetlicy znajdującej się pod adresem Chrośna 11. Starujemy 25 czerwca 2022 (sobota) o godz. 10:00.

Rajd Odjazdowy Bibliotekarz po raz kolejny wyruszy na malownicze trasy Solca Kujawskiego. Tym razem udamy się w kierunku Chrośnej. Naszym punktem docelowym będzie świetlica w Chrośnej.

Po drodze na uczestników czekają liczne atrakcje. Nad bezpieczeństwem jak zawsze będą czuwać członkowie KTR TORPEDO a prowadzić nas będzie Ewa. Na początek każdy otrzyma niesamowity pakiet startowy, który powstał dzięki naszym partnerom i sponsorom, a to dopiero początek. Na trasie czeka na nas wiele ciekawostek historycznych, które przygotował nieoceniony Łukasz z Muzeum Solca im. księcia Przemysła. Oprócz tego przepiękne widoki lasów i łąk Puszczy Bydgoskiej. Wszystko to w duchu mindfulness.

Sam przejazd to wstęp do wielkiego pikniku rodzinnego. W jego ramach na uczestników rajdu czeka mnóstwo atrakcji. Będzie ognisko z kiełbaskami, smaczna drożdżówka, kawa, herbata, lemoniada. Dla najmłodszych bański mydlane, błyszczące tatuaże. Dla nieco starszych wielka licytacja książek, konkurs z nagrodami, literacki misz-masz na bookcrossingu. Jednym słowem dla każdego coś dobrego.

Nie zwlekaj więc dłużej. Szykuj swój rower, zabierz znajomych i widzimy się w sobotę 25.06.2022 o godzinie 10:00 (może chwilkę szybciej) przed Biblioteką Publiczną.