Drodzy Przyjaciele!

Dzięki Waszej obecności, miłym słowom i wsparciu, które otrzymujemy od Was mamy energię do nieustannego działania i ciągłego szukania ciekawych pomysłów. Właśnie znajdujecie się w miejscu gdzie pragniemy podzielić się z Wami wrażeniami z akcji w których także uczestniczyliście oraz wydarzeniami online, które służyły nie tylko naszej lokalnej społeczności.

piątek, 12 marzec 2021 14:44

Rozrzucone kostki - Labirynt zagadek #5 Domino

Przeglądaliśmy szafę i znaleźliśmy porozrzucane kostki domino.

Czasami zdarza się tak, że nie znajdziemy porozrzucane różne rzeczy. My postanowiliśmy ułożyć kostki domino na wymyślonej przez nas planszy. Teraz dzielimy się tym z Wami, ponieważ jest to ciekawa zagadka.

W załączniku na dole strony znajdziecie wersję czarno-białą do druku.

Czytany 70 razy Ostatnio zmieniany piątek, 12 marzec 2021 14:54