Drodzy Przyjaciele!

Dzięki Waszej obecności, miłym słowom i wsparciu, które otrzymujemy od Was mamy energię do nieustannego działania i ciągłego szukania ciekawych pomysłów. Właśnie znajdujecie się w miejscu gdzie pragniemy podzielić się z Wami wrażeniami z akcji w których także uczestniczyliście oraz wydarzeniami online, które służyły nie tylko naszej lokalnej społeczności.

wtorek, 16 luty 2021 10:07

Rybki hoduje... - Labirynt zagadek #3 Zagadka Einsteina - Rozwiązanie

Napisał 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Na czarnym tle znajduje się zielony prostokąt z czarnym napisem rozwiązanie. Pod prostokątem znajduje się napis #3 Zagadka Einsteina. Na czarnym tle znajduje się zielony prostokąt z czarnym napisem rozwiązanie. Pod prostokątem znajduje się napis #3 Zagadka Einsteina.

Zagadka Einsteina spotkała się z zainteresowaniem naszych odbiorców. Prezentujemy więc jej rozwiązanie 

To Niemiec hoduje rybki. 

W pierwszych krokach rozwiązanie zagadki wcale nie jest trudne. Z samych wskazówek wynika kilka pewnych odpowiedzi. Schody rozpoczynają się późnej. 

Podchodząc do zadania na spokojnie z pewnością poradzisz sobie z łamigłówką. Tym bardziej, że zawsze jest przynajmniej jedno miejsce, w które możesz ze 100% pewnością. 

Tradycyjnie w załączniku znajdziecie zagadkę i jej rozwiązanie w wersji do druku. 

Czytany 96 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 luty 2021 10:24

Newsletter

Podając emaila wyrażasz zgodę na otrzymywania informacji drogą elektroniczną o nowościach książkowych, spotkaniach autorskich oraz wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Solcu Kujawskim, przy ul.23 Stycznia 9 oraz jej partnerom. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia, lub usunięcia.