Drodzy Przyjaciele!

Dzięki Waszej obecności, miłym słowom i wsparciu, które otrzymujemy od Was mamy energię do nieustannego działania i ciągłego szukania ciekawych pomysłów. Właśnie znajdujecie się w miejscu gdzie pragniemy podzielić się z Wami wrażeniami z akcji w których także uczestniczyliście oraz wydarzeniami online, które służyły nie tylko naszej lokalnej społeczności.

wtorek, 16 luty 2021 10:07

Rybki hoduje... - Labirynt zagadek #3 Zagadka Einsteina - Rozwiązanie

Na czarnym tle znajduje się zielony prostokąt z czarnym napisem rozwiązanie. Pod prostokątem znajduje się napis #3 Zagadka Einsteina. Na czarnym tle znajduje się zielony prostokąt z czarnym napisem rozwiązanie. Pod prostokątem znajduje się napis #3 Zagadka Einsteina.

Zagadka Einsteina spotkała się z zainteresowaniem naszych odbiorców. Prezentujemy więc jej rozwiązanie

To Niemiec hoduje rybki.

W pierwszych krokach rozwiązanie zagadki wcale nie jest trudne. Z samych wskazówek wynika kilka pewnych odpowiedzi. Schody rozpoczynają się późnej.

Podchodząc do zadania na spokojnie z pewnością poradzisz sobie z łamigłówką. Tym bardziej, że zawsze jest przynajmniej jedno miejsce, w które możesz ze 100% pewnością.

Tradycyjnie w załączniku znajdziecie zagadkę i jej rozwiązanie w wersji do druku.

Czytany 96 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 16 luty 2021 10:24