Biblioteka to nie tylko książki. To także szeroka oferta zajęć dodatkowych. Wśród nich są także projekty kulturalne, edukacyjne, społeczne. Od lat pozyskujemy zewnętrzne środki, by poszerzać ofertę działań kierowanych do naszych użytkowników. Oto lista projektów, jakie realizowaliśmy:

poniedziałek, 20 lipiec 2020 09:06

Projekt O finansach... w bibliotece

Jedna decyzja związana z realizacją projektu zaważyła na kilku kolejnych latach działalności biblioteki. Zobaczcie, jak wygląda nasza dotychczasowa przygoda z projektem.

Czytany 49 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 sierpień 2020 10:43
Więcej w tej kategorii: « Projekt Klik w kulturę