Biblioteka to nie tylko książki. To także szeroka oferta zajęć dodatkowych. Wśród nich są także projekty kulturalne, edukacyjne, społeczne. Od lat pozyskujemy zewnętrzne środki, by poszerzać ofertę działań kierowanych do naszych użytkowników. Oto lista projektów, jakie realizowaliśmy:

poniedziałek, 20 lipiec 2020 09:01

Projekt Klik w kulturę

Jak połączyć komputery z kulturą? W projekcie Klik w kulturę pokazaliśmy, że jest to możliwe. Dodaliśmy do tego seniorów i wyszło półroczne edukacyjno-kulturalno-towarzyskie wydarzenie.

Czytany 57 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 lipiec 2020 13:50