Biblioteka to nie tylko książki. To także szeroka oferta zajęć dodatkowych. Wśród nich są także projekty kulturalne, edukacyjne, społeczne. Od lat pozyskujemy zewnętrzne środki, by poszerzać ofertę działań kierowanych do naszych użytkowników. Oto lista projektów, jakie realizowaliśmy:

poniedziałek, 20 lipiec 2020 08:56

Projekt Matemagia 2

Sukces inspiruje do kolejnych działań. Po udanym dla nas projekcie Matemagia postanowiliśmy zrobić jego drugą edycję – Matemagię 2.

Czytany 48 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 lipiec 2020 07:46