Biblioteka to nie tylko książki. To także szeroka oferta zajęć dodatkowych. Wśród nich są także projekty kulturalne, edukacyjne, społeczne. Od lat pozyskujemy zewnętrzne środki, by poszerzać ofertę działań kierowanych do naszych użytkowników. Oto lista projektów, jakie realizowaliśmy:

poniedziałek, 20 lipiec 2020 08:53

Projekt Przeliczamy miasto

Matematyka jest wszędzie to hasło, które towarzyszy wielu działaniom popularyzującym Królową Nauk. My postanowiliśmy sprawdzić, czy jest także w przestrzeni miejskiej.

Czytany 46 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 27 lipiec 2020 11:30