Drodzy Przyjaciele!

Dzięki Waszej obecności, miłym słowom i wsparciu, które otrzymujemy od Was mamy energię do nieustannego działania i ciągłego szukania ciekawych pomysłów. Właśnie znajdujecie się w miejscu gdzie pragniemy podzielić się z Wami wrażeniami z akcji w których także uczestniczyliście oraz wydarzeniami online, które służyły nie tylko naszej lokalnej społeczności.

wtorek, 19 styczeń 2021 11:44

Labirynt - rozwiązanie

Na czarnym tle znajduje się zielony prostokąt z czarnym napisem rozwiązanie. Pod prostokątem znajduje się napis #1 Labirynt. Na czarnym tle znajduje się zielony prostokąt z czarnym napisem rozwiązanie. Pod prostokątem znajduje się napis #1 Labirynt.

Rozwiązanie labiryntu to nie lada wyzwanie. Zobacz, jak to zrobiliśmy.

Pierwsza łamigłówka w Labiryncie zagadek za nami. Prawidłowa droga w labiryncie została odnaleziona. Zobacz w galerii, jakie jest właściwe rozwiązanie.

Jest dużo sposobów prawidłowego rozwiązania naszej zagadki. Możesz iść od startu do mety, albo wybrać odwrotny kierunek. Bez względu na to, który sposób wybierzesz proponujemy, abyś przygotował sobie następująće rzeczy:

1. Kolorowe zakreślacze, które pomogą ci w zaznaczaniu możliwych dróg, a nie zamarzą całego labiryntu.

2. Pisak lub marker, którym zaznaczysz właściwą drogę.

Pamiętaj, by zachować pełną ostrożność. Zwłaszcza przy końcu, kiedy widać już metę.

Na dole strony w załączniku znajdziesz labirynt wraz z rozwiązaniem w wersji do druku.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku. Polub nas i bądź na bieżąco z labiryntem zagadek i innymi wiadomościami z biblioteki.

Czytany 74 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 15 luty 2021 10:04