wtorek, 21 maj 2019 14:29

Klik w kulturę #28 Tworzenie poczty elektronicznej

Klik w kulturę #28 Tworzenie poczty elektronicznej © Paweł Marchel

Kliknęliśmy w pocztę.

Dzisiaj odbyły się jedne z najważniejszych zajęć w ramach całego kursu. Nauczyliśmy się zakładać pocztę elektroniczną. Obecnie jest to jeden z najważniejszych obszarów codziennego życia w Internecie. Poczta elektroniczna ma także silną pozycję pozycję poza wirtualnym światem. W wielu instytucjach proszą nas o podanie adresu email do celów komunikacyjnych. Warto więc posiadać własną skrzynkę elektroniczną.

Uczestnicy naszych zajęć wiedzą już, jak założyć pocztę elektroniczną. Wiedzą, gdzie i jakie problemy mogą się pojawić na poszczególnych etapach tworzenia konta. Milowy krok w kierunku tworzenia emaili został poczyniony. Za tydzień rozpoczniemy od konfiguracji konta. Przechodząc po kolei przez możliwości, jakie daje nam poczta elektroniczna dojdziemy do dodawania kontaktów i tworzenia samych wiadomości.

Czytany 517 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 maj 2019 14:42