czwartek, 14 marzec 2019 09:13

Klika w kulturę #14 Kultura przez duże “K”

(1 głos)
Klika w kulturę #14 Kultura przez duże “K” © Paweł Marchel

Po raz kolejny wyszliśmy na spotkanie z kulturą.

Bez wahania można powiedzieć, że tym razem było to spotkanie z kultura przez duże “K”. Wszak nie zawsze ma się okazję spotkania z aktorem, który wędrował czerwonym dywanem na galę wręczenia najważniejszych filmowych nagród - Oscarów.

W ramach Kantoru Wymiany Myśli Soleckiego Centrum Kultury wzięliśmy udział w spotkaniu z Robertem Więckiewiczem. Jeden z najsłynniejszych polskich aktorów opowiedział o kulisach swojej pracy. O współpracy z reżyserami, tworzeniu filmów i odgrywaniu ról.

Dziękujemy pracownikom Soleckiemu Centrum Kultury za przygotowanie spotania oraz Pani Dyrektor Reginie Osińskiej za jego prowadzenie. Życzymy kolejnych ciekawych spotkań i oczywiście liczymy na zaproszenia.

Wszyscy uczestnicy spotkania mieli także okazję obejrzenia filmu pt: Jak pies z kotem. W tej produkcji Pan Robert Więckiewicz wciela się w rolę reżysera Janusza Kondratiuka. Film porusza ważne kwestie społeczne i zmusza do zastanowienia się nad przemijaniem życia ludzkiego.

Czytany 549 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 marzec 2019 09:26