BlogZapowiedzi, relacje, zdjęcia

czwartek, 14 luty 2019 08:53

Klik w kulturę #9 Spotkanie z kulturą po raz pierwszy

Napisał
Oceń ten artykuł
(1 głos)
Klik w kulturę #9  Spotkanie z kulturą po raz pierwszy © Paweł Marchel

Dzisiaj Walentynki - święto zakochanych, a my mamy dla Was drobną niespodziankę. 

 

Po pierwsze chcieliśmy podziękować Soleckiemu Centrum Kultury, Galerii Homo Faber, a przede wszystkim Pani Danucie Adamczyk za możliwość wzięcia udziału w wernisażu fotografii Pani Danuty. Solecka fotografka zaprezentowała swoje prace. Fotografie przedstawiały piękno przyrody, z którą każdy z nas spotyka się na co dzień. Tytuł  wystawy - Po drodze - dokładnie opisywał treść zdjęć. Pomimo powszechności fotografowanych obiektów, solecka artystka potrafiła uchwycić w nich piękno i urok tego, czego my tak często nie zauważamy obserwując świat. 

 

Cieszymy się, że razem z nami - uczestnikami projektu Klik w kulturę - w wystawie wzięły udział całe rodziny. Dla nas szczególnie ważne jest, że tak liczna grupa seniorów uczestniczyła w tym wydarzeniu kulturalnym. Cieszymy się z udziału naszych przyjaciół z soleckiej filii Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. 

 

W ramach projektu Klik w kulturę zachęcamy mieszkańców naszego miasta do dzielenia się swoimi pasjami. Udział w wystawie przybliżył nam pasję Pani Danuty. Chcemy odkrywać kolejne talenty solecczan.

 

Niezmiernie cieszy nas odzew ze strony jednej z uczestniczek projektu. Pani Teresa podarowała nam walentynkowe serduszka. My z kolei chcielibyśmy się nimi podzielić z naszymi czytelnikami. 

 

Każdy, kto dzisiaj wypożyczy książkę otrzyma serduszko. Liczba serduszek jest ograniczona, więc kto pierwszy ten lepszy. 

 

Zapraszamy poniżej do galerii zdjęć. 

 

Czytany 868 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 14 luty 2019 09:02