Paweł Marchel

Kazimierz Bartel to kolejny z polskich matematyków, których prezentujemy w ramach projektu Cudze chwalicie… To właśnie on połączył bycie naukowcem z polityką. Chętnie też pomagał innym. Sprawdźcie sami.

środa, 25 marzec 2020 09:01

Zamknięta biblioteka

Przedłużony termin zamknięcia biblioteki

środa, 11 marzec 2020 14:57

Zamknięta biblioteka

W związku z zagrożeniem epidemiologicznycm Bibliotek Publiczna w Solcu Kujawskim jest zamknięta od 12.03.2020 r. do odwołania.

wtorek, 10 marzec 2020 11:25

Enter 16. WordPad - ćwiczenia

Kolejne zajęcia i kolejna umiejętność opanowano do perfekcji.

Za sprawą Stanisława Mazura dowiecie się, co wspólnego ma gęś i matematyka. Podpowiadamy: nie chodzi o pióra.

Klawiaturę opanowaliśmy do perfekcji. Dzisiaj przyszła pora na poznanie darmowego programu do pisania - WordPada

wtorek, 25 luty 2020 12:42

Enter 14. Mistrz jest wśród nas

Tydzień temu zapoznaliśmy się z klawiaturą, a dzisiaj się rozpisaliśmy.

Kolejny z wybitnych matematyków - Hugo Steinhaus. Sprawdźcie, co sam uważał za swoje największe odkrycie matematyczne i w jaki sposób ocalił od zapomnienia Księgę Szkocką.

wtorek, 18 luty 2020 10:46

Puk, puk - poznajemy klawiaturę

Klikanie myszką mamy opanowane do perfekcji. Teraz pora na poznanie klawiatury.

Wystawa poświęcona polskim matematykom pojechała w świat.