BlogZapowiedzi, relacje, zdjęcia

Paweł Marchel

Paweł Marchel

poniedziałek, 28 wrzesień 2020 15:07

Inauguracja roku akademickiego 2020/2021 UTW

Czekaliśmy, czekaliśmy aż się doczekaliśmy.

Poniżej znajduje się dokument Dostępności Biblioteki Publicznej w Solcu Kujawskim dla osób ze szczególnymi potrzebami wraz z załącznikami. Treść dokumentu można pobrać w formie pliku word oraz PDF. Załączniki znajdują się na dole strony. 

środa, 12 sierpień 2020 13:40

Nowości popularnonaukowe

„Nie mów mi, że to niemożliwe. Powiedz po prostu, że nie wiesz, jak to zrobić”

poniedziałek, 20 lipiec 2020 09:15

Projekt Cudze chwalicie...

Jedna książka, jeden autor, wielu bohaterów, a w tle Królowa Nauk. Wszystko to połączyliśmy w jedną całość i nadaliśmy ramy projektowych wytycznych. Tak powstało jedno z naszych najdłuższych działań.

poniedziałek, 20 lipiec 2020 09:06

Projekt O finansach... w bibliotece

Jedna decyzja związana z realizacją projektu zaważyła na kilku kolejnych latach działalności biblioteki. Zobaczcie, jak wygląda nasza dotychczasowa przygoda z projektem.

poniedziałek, 20 lipiec 2020 09:01

Projekt Klik w kulturę

Jak połączyć komputery z kulturą? W projekcie Klik w kulturę pokazaliśmy, że jest to możliwe. Dodaliśmy do tego seniorów i wyszło półroczne edukacyjno-kulturalno-towarzyskie wydarzenie.

poniedziałek, 20 lipiec 2020 08:56

Projekt Matemagia 2

Sukces inspiruje do kolejnych działań. Po udanym dla nas projekcie Matemagia postanowiliśmy zrobić jego drugą edycję – Matemagię 2.

poniedziałek, 20 lipiec 2020 08:53

Projekt Przeliczamy miasto

Matematyka jest wszędzie to hasło, które towarzyszy wielu działaniom popularyzującym Królową Nauk. My postanowiliśmy sprawdzić, czy jest także w przestrzeni miejskiej.

poniedziałek, 20 lipiec 2020 08:49

Projekt Matemagia

Matematyka i biblioteka? To da się zrobić. Wystarczy dobry pomysł, odrobina magii i szczypta matematycznej wiedzy.

Polscy matematycy początku XX wieku nie tylko odkrywali nowe twierdzenia. Równie ważnym zadaniem było promowanie dorobku Polaków. Wacław Sierpiński był jednym z czołowych promotorów polskiej szkoły matematycznej.

Strona 1 z 24

Newsletter

Podając emaila wyrażasz zgodę na otrzymywania informacji drogą elektroniczną o nowościach książkowych, spotkaniach autorskich oraz wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Solcu Kujawskim, przy ul.23 Stycznia 9 oraz jej partnerom. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia, lub usunięcia.

 

Kto jest online

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.