BlogZapowiedzi, relacje, zdjęcia

środa, 25 wrzesień 2019 13:55

„Szarpnęła wagony i ciągnie z mozołem…”

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Pociąg do Nowej Wiedzy powoli nabiera prędkości.

Pierwsze spotkanie edukacyjne i pierwszy realizowany moduł. Uczestnicy wsiedli do pierwszego z wagonów, w którym poszerzyli swoje kompetencje, umiejętności i wiedzę z zakresu babkowości przez Internet.

 

Usługi bankowe, e-konto, lokaty, konto oszczędnościowe, zlecenia stale, polecenie przelewu wszystko to można załatwić nie wychodząc z domu. Pasażerowie pociągu do Nowej Wiedzy potrafią świadomie zarządzać swoimi finansami. Wiedzą, gdzie czają się niebezpieczeństwa i jak im przeciwdziałać. Znają także rozwiązania, z których mogą skorzystać w przypadku wystąpienia problemów na linii bank-klient.

 

Za tydzień kolejne przygody w wesołym pociągu do Nowej Wiedzy. Tym razem poszerzymy wiedzę na temat bezpieczeństwa naszych finansów w sieci.

 

Zapraszamy do galerii zdjęć dokumentujących realizację pierwszego modułu i oczywiście do śledzenie kolejnych wpisów na naszej stronie. 

Czytany 320 razy Ostatnio zmieniany środa, 25 wrzesień 2019 14:05

Newsletter

Podając emaila wyrażasz zgodę na otrzymywania informacji drogą elektroniczną o nowościach książkowych, spotkaniach autorskich oraz wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Solcu Kujawskim, przy ul.23 Stycznia 9 oraz jej partnerom. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia, lub usunięcia.Kto jest online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.