BlogZapowiedzi, relacje, zdjęcia

środa, 18 wrzesień 2019 14:10

„Para buch, koła w ruch…”

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
„Para buch, koła w ruch…” © Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim © Paweł Marchel

18 września 2019 wystartował biblioteczny pociąg do Nowej Wiedzy.

Punktualnie o godzinie 10:00 ze stacji Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim wyruszył wesoły pociąg. W podróż po świecie finansów osobistych wybrało się 20 pasażerów.

 

Po zajęciu miejsc pasażerowie otrzymali szereg informacji na temat samej podróży. W trakcie 5-tygodniowej drogi odwiedzimy wiele miejsc. Poznając kolejne miejscowości będziemy zajmować miejsca w różnych wagonach i zgłębiać kolejne tematy. Wymieniając się doświadczeniami będziemy poszerzać swoje horyzonty.

 

Z każdym etapem podróży nasz cel – Nowa Wiedza – będzie coraz bliżej. Nowe umiejętności i kompetencje pozwolą świadomie korzystać z dobrodziejstw nowych technologii. Jednocześnie zwrócimy uwagę na ewentualne zagrożenia i będziemy im stawiać czoła. Wszystko to sprawi, że uczestnicy wycieczki staną się bardziej świadomymi obywatelami świata finansów osobistych.


Śledźcie trasę przejazdu i przystanki naszego pociągu.. Z nami każdy może poznać Nową Wiedzę.

Czytany 327 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 wrzesień 2019 14:25

Newsletter

Podając emaila wyrażasz zgodę na otrzymywania informacji drogą elektroniczną o nowościach książkowych, spotkaniach autorskich oraz wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Solcu Kujawskim, przy ul.23 Stycznia 9 oraz jej partnerom. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia, lub usunięcia.Kto jest online

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.