środa, 18 wrzesień 2019 14:10

„Para buch, koła w ruch…”

„Para buch, koła w ruch…” © Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim © Paweł Marchel

18 września 2019 wystartował biblioteczny pociąg do Nowej Wiedzy.

Punktualnie o godzinie 10:00 ze stacji Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim wyruszył wesoły pociąg. W podróż po świecie finansów osobistych wybrało się 20 pasażerów.

Po zajęciu miejsc pasażerowie otrzymali szereg informacji na temat samej podróży. W trakcie 5-tygodniowej drogi odwiedzimy wiele miejsc. Poznając kolejne miejscowości będziemy zajmować miejsca w różnych wagonach i zgłębiać kolejne tematy. Wymieniając się doświadczeniami będziemy poszerzać swoje horyzonty.

Z każdym etapem podróży nasz cel – Nowa Wiedza – będzie coraz bliżej. Nowe umiejętności i kompetencje pozwolą świadomie korzystać z dobrodziejstw nowych technologii. Jednocześnie zwrócimy uwagę na ewentualne zagrożenia i będziemy im stawiać czoła. Wszystko to sprawi, że uczestnicy wycieczki staną się bardziej świadomymi obywatelami świata finansów osobistych.

Śledźcie trasę przejazdu i przystanki naszego pociągu.. Z nami każdy może poznać Nową Wiedzę.

Czytany 73 razy Ostatnio zmieniany środa, 18 wrzesień 2019 14:25