wtorek, 18 czerwiec 2019 13:53

Klik w kulturę #36 Muzyczna podróż dookoła świata

Klik w kulturę #36 Muzyczna podróż dookoła świata © Paweł Marchel

Spotkań z kulturą ciąg dalszy.

Dzisiaj wzięliśmy udział w finale sezonu artystycznego muzyków Filharmonii Pomorskiej. Podczas 8 spotkań prezentowali oni muzykę z różnych stron świata. Zakończeniem spotkań o takim temacie przewodnim nie mogło być nic innego jak spektakl “Podróż dookoła świata”.

W blisko godzinnej muzycznej podróży odwiedziliśmy 3 kontynenty i 9 państw. Byliśmy kolejno w Czechach we Włoszech, w Brazylii, Grecji, Polsce, Belgii, USA, Rosji, Hiszpanii.

Czytany 73 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 czerwiec 2019 14:04