niedziela, 16 czerwiec 2019 13:49

Klik w kulturę #35 Nie tylko dla fanów dwóch kółek...

Klik w kulturę #35 Nie tylko dla fanów dwóch kółek... © Paweł Marchel

Kolejny raz uczestnicy projektu nas nie zawiedli.

15.06.2019 odbył się rajd rowerowy Odjazdowy bibliotekarz. Na imprezie nie mogło zabraknąć uczestników projektu Klik w kulturę panów Zenona i Sylwestra. Oprócz nich były z nami także panie: Teresa, Elżbieta, Maria, Regina oraz panowie Józef i Bronisław.

Gratulacje należą się także panu Marianowi. W czasie, kiedy my pokonywaliśmy kolejne kilometry, on odpoczywał już w Częstochowie, do której oczywiście dojechał rowerem. Ponad 300-kilometrową trasę pokonał w 2 dni.

Czytany 72 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 18 czerwiec 2019 13:53