wtorek, 04 czerwiec 2019 15:30

Klik w kulturę #33 Przeglądarki i wyszukiwarki

Klik w kulturę #33 Przeglądarki i wyszukiwarki © Pawel Marchel

Wisienka na torcie Kliku w kulturę.

Dzisiaj odbyły się ostatnie zajęcia szkoleniowe w ramach projektu Klik w kulturę. Uczestnicy poznali tajniki wyszukiwania informacji w Internecie. Temat zbiegł się w czasie ze zbliżającymi się wakacjami. Sprawdzaliśmy bowiem, jak wyszukać połączenia kolejowe, jak dojechać do miejsc, w których nie zatrzymuje się pociąg oraz, z jakich środków lokomocji korzystać przemieszczając się po największych miastach Polski.

Po dzisiejszych zajęciach wiemy, że soleccy seniorzy doskonale poradzą sobie z podróżą do dowolnego miejsca w Polsce.

Za tydzień podsumowanie naszego projektu. Dla uczestników przygotowujemy drobną niespodziankę. Na szczegóły musicie jednak poczekać do przyszłego tygodnia.

Czytany 103 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 04 czerwiec 2019 15:33