poniedziałek, 03 czerwiec 2019 15:24

Kolejny rok za nami

W uroczysty sposób zakończyliśmy rok akademicki 2018/2019.

Od  7 lat grupa 70 studentów, a od 2 lat 130 osób w okolicach początku czerwca kończy rok nauki w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy filii w Solcu Kujawskim. Bogatsi o nową wiedzę rozpoczynają wakacje – zasłużony odpoczynek. Działalność edukacyjna uzupełniona była możliwością udziału w lektoratach języka włoskiego i angielskiego czy zajęciami komputerowymi.

Oprócz działalności edukacyjnej słuchacze UTW podejmowali także liczne aktywności na polu szeroko rozumianej kultury. Udział w występach teatralnych, wyjazdy do filharmonii, opery, kina, spotkania towarzyskie, imprezy okolicznościowe. Praktycznie każdy tydzień po brzegi wypełniony był wydarzeniami.

Uroczystość zakończenia roku akademickiego uświetniła swoją obecnością Pani Irena Santor. Honorowa obywatelka Solca Kujawskiego została także honorową słuchaczką Uniwersytetu Trzeciego Wieku Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy filii w Solcu Kujawskim. Z rąk profesora Adama Sudoła odebrała indeks. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić panią Irenę Santor na pierwszy wykład w roku akademickim 2019/2020.

Czytany 384 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 03 czerwiec 2019 15:51

Artykuły powiązane