BlogZapowiedzi, relacje, zdjęcia

piątek, 31 maj 2019 09:48

Klik w kulturę #32 Piąty dzień czwarte wydarzenie

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Klik w kulturę #32 Piąty dzień czwarte wydarzenie © Paweł Marchel

Kultura to także nasze pasje.

Pod tym hasłem spotkaliśmy się dziś na łodzi jednego z uczestników naszego kursu. Pan Leszek pokazał nam swoją największą pasję - żeglarstwo. Dla niektórych z nas było to pierwsze spotkanie z profesjonalną łodzią. 

Pasja Pana Leszka przejawiała się nie tylko w doskonale przygotowanym do sezonu sprzęcie, ale także w historiach, które nam opowiadał. 

Dzisiejsze spotkanie jest dowodem na to, że uczestnicy kursu nie tylko otrzymują coś od nas. Oni także dzielą się swoimi pasjami, doświadczeniami wiedzą. Projekty takie jak Klik w kulturę stanowią nie tylko doskonałą okazję do spotkania się. Są też rewelacyjnym miejscem do poszerzania wiedzy na różnych płaszczyznach. Przekonaliśmy się o tym wielokrotnie. 

Mamy piątek - ostatni dzień intensywnego tygodnia. Teraz przed uczestnikami chwila oddechu.. We wtorek widzimy się ponownie i wspólnie odkrywamy kolejne zakamarki komputera i Internetu. 

 

Czytany 397 razy Ostatnio zmieniany piątek, 31 maj 2019 09:58

Newsletter

Podając emaila wyrażasz zgodę na otrzymywania informacji drogą elektroniczną o nowościach książkowych, spotkaniach autorskich oraz wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Solcu Kujawskim, przy ul.23 Stycznia 9 oraz jej partnerom. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia, lub usunięcia.Kto jest online

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.