czwartek, 30 maj 2019 08:39

Klik w kulturę #31 Koncert akordeonowo-skrzypcowy

Klik w kulturę #31 Koncert akordeonowo-skrzypcowy © Paweł Marchel

Niezwykłe przedstawienie muzyczne za nami.

Ostatni tydzień w projekcie jest bardzo intensywny. Rozpoczęliśmy go w poniedziałek koncertem z okazji Dnia Matki. We wtorek “obowiązkowe” zajęcia. Środa upłynęła pod znakiem kolejnego koncertu. Tym razem była to uczta muzyczna dwóch instrumentów, a w zasadzie muzyki artystów grających na akordeonie i skrzypcach.

Państwo Klaudiusz i Justyna Baran zabrali nas w niesamowitą podróż. Łącząc niesamowitą energię z dostojnym brzmieniam ich instrumentów. Mówiąc krótko Sztuka przez duże Sz.

Koncert był jednym z wydarzeń III Międzynarodowego Konkursu Akordeonowego im. Stanisława Moniuszki odbywającego się w Solcu Kujawskim.

Czytany 91 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 maj 2019 08:46