wtorek, 28 maj 2019 14:16

Klik w kulturę #30 Obsługa poczty elektronicznej

Klik w kulturę #30 Obsługa poczty elektronicznej © Paweł Marchel

Dużo klikania pod koniec kursu

Teraz, gdy nasi uczestnicy potrafią już sprawnie poruszać się po komputerze rozpoczynamy poważne klikanie. Dzisiaj poczta obsługa poczty elektronicznej, a więc konfiguracja konta, dodawanie nowych kontaktów i oczywiście wysyłanie wiadomości.

Sporo więc poklikaliśmy, zarówno myszką, jak i postukaliśmy w klawisze klawiatury. Kolejne intensywne zajęcia za nami. Teraz tydzień ćwiczeń w domu i kolejna porcja nowej wiedzy.

Czytany 111 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 30 maj 2019 08:48