wtorek, 28 maj 2019 08:10

Klik w kulturę #29 Koncert z okazji Dnia Matki

(1 głos)
Klik w kulturę #29 Koncert z okazji Dnia Matki © Paweł Marchel

Kolejne kulturalne wydarzenie za nami.

Tym razem wzięliśmy udział w obchodach Dnia Matki. Co prawda samo święto wypadało w niedzielę, ale nie przeszkodziło to nam obchodzi je w poniedziałek. Zaprosiliśmy uczestników kursu komputerowego oraz zaprzyjaźnionych z nami członków soleckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku na organizowany przez Soleckie Centrum Kultury koncert. Jak się okazało, był to strzał w dziesiątkę.

Wśród występów każdy z pewnością znalazł coś dla siebie. Z jednej strony nastrojowe, stonowane utwory śpiewane przez pana Krzysztofa Filasińskiego. Z drugiej energetyczna muzyka taneczna, którą serwował zespół 2Magic.

Zajrzyjcie do galerii zdjęć, a przekonacie się, jak dobrze bawili się wszyscy uczestnicy koncertu.

Oczywiście wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Czytany 46 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 28 maj 2019 14:15