BlogZapowiedzi, relacje, zdjęcia

wtorek, 21 maj 2019 14:29

Klik w kulturę #28 Tworzenie poczty elektronicznej

Napisane przez
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Klik w kulturę #28 Tworzenie poczty elektronicznej © Paweł Marchel

Kliknęliśmy w pocztę.

Dzisiaj odbyły się jedne z najważniejszych zajęć w ramach całego kursu. Nauczyliśmy się zakładać pocztę elektroniczną. Obecnie jest to jeden z najważniejszych obszarów codziennego życia w Internecie. Poczta elektroniczna ma także silną pozycję pozycję poza wirtualnym światem. W wielu instytucjach proszą nas o podanie adresu email do celów komunikacyjnych. Warto więc posiadać własną skrzynkę elektroniczną.

 

Uczestnicy naszych zajęć wiedzą już, jak założyć pocztę elektroniczną. Wiedzą, gdzie i jakie problemy mogą się pojawić na poszczególnych etapach tworzenia konta. Milowy krok w kierunku tworzenia emaili został poczyniony. Za tydzień rozpoczniemy od konfiguracji konta. Przechodząc po kolei przez możliwości, jakie daje nam poczta elektroniczna dojdziemy do dodawania kontaktów i tworzenia samych wiadomości.

Czytany 125 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 21 maj 2019 14:42

Newsletter

Podając emaila wyrażasz zgodę na otrzymywania informacji drogą elektroniczną o nowościach książkowych, spotkaniach autorskich oraz wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Solcu Kujawskim, przy ul.23 Stycznia 9 oraz jej partnerom. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia, lub usunięcia.Kto jest online

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.