wtorek, 07 maj 2019 14:08

Klik w kulturę #25 Dostawcy Internetu

Klik w kulturę #25 Dostawcy Internetu © Paweł Marchel

Dzisiaj zastanawialiśmy się skąd możemy mieć Internet.

Internet warto mieć. Co jednak zrobić, aby nie mieć go za dużo i aby nie przepłacać za niego? Na te pytania odpowiadaliśmy podczas dzisiejszych zajęć projektu Klik w kulturę.

Uczestnicy zajęć dowiedzieli się, jakie są możliwości, z których mogą skorzystać, aby mieć Internet w swoim domu. Poznali także główne czynniki, na które muszą zwrócić uwagę wybierając dostawcę.

Internet stacjonarny, a może mobilny? Poznanie zalet i wad obu rodzajów ułatwią każdemu seniorowi właściwy wybór.

Po dzisiejszych zajęciach jesteśmy przekonani, że nasi uczniowie dokonają świadomego wyboru odpowiedniego pakietu od właściwego dostawcy Internetu.

Czytany 125 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 07 maj 2019 14:13