środa, 28 listopad 2018 11:45

MATEmagia_2 #7 - Powtórka z rozrywki

MATEmagia_2 #7 - Powtórka z rozrywki © Paweł Marchel, Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim

Tym razem staraliśmy się przypomnieć sobie wszystko.

Matematyka to skomplikowana dziedzina nauki. Poziom 4 klasy szkoły podstawowej może sprawić problem starszym uczniom. Zwłaszcza, gdy trzeba sobie przypomnieć wszystko nie korzystając z książek.

Ostatnie zajęcia w ramach projektu były powtórką tego, co już udało się nam przygotować. Uczestnicy dokonywali wyboru 40 najważniejszych zagadnień, które ich zdaniem powinny pojawić się na fiszkach.

Czytany 547 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 listopad 2018 11:55