środa, 28 listopad 2018 11:35

Przeliczamy Miasto #7 - Analizujemy przemarsz przez miasto

Przeliczamy Miasto #7 - Analizujemy przemarsz przez miasto © Paweł Marchel, Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim

Tradycją jest, że po każdych zajęciach w terenie następuje ich analiza.

W piątek 16.11.2018 wybraliśmy się na wycieczkę po mieście. Naszym zadaniem było odnalezienie różnych miejsc. Do pomocy mieliśmy mapę Solca Kujawskiego, którą trzymał Jasiu. Rozwiązane zadania trzymała Daria. Resztę kartek trzymali: Natalia, Iza, Filip, Michał i Kuba.

Podczas kolejnych zajęć sprawdzaliśmy poprawność wykonanych zadań. Oprócz samego sprawdzania była doskonała zabawa. Wszyscy bawili się w animacje cieniami. Zabawy nie było końca. Takiego śmiechu nie było w bibliotece już dawno.

(powyższy tekst w całości został przygotowany przez uczestników zajęć.

Czytany 489 razy Ostatnio zmieniany środa, 28 listopad 2018 11:45