poniedziałek, 19 listopad 2018 15:48

Przeliczamy Miasto #5 - Analizujemy pobyt w muzeum

(1 głos)
Przeliczamy Miasto #5 - Analizujemy pobyt w muzeum © Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim, Paweł Marchel

Po wizycie w muzeum przyszła pora na sprawdzenie odpowiedzi.

W piątek 19 października o godz.1600 wybraliśmy się do muzeum imienia Księcia Przemysła na zajęcia z biblioteki w ramach projektu „Przeliczamy miasto’’. Czekały tam na nas ciekawe zajęcia. Podpisywaliśmy obrazy, szukaliśmy portretów i oglądaliśmy kolekcję znaczków pocztowych z wizerunkiem Jana Pawła II. Poznaliśmy całą historię Solca Kujawskiego i zwiedzaliśmy Muzeum.

Zaś w piątek 09.11. o godz.1600 przyszliśmy do biblioteki na zajęcia przeliczamy miasto. Na zajęciach sprawdzaliśmy czy dobrze uzupełniliśmy zadania (w muzeum). Później obliczaliśmy, który z władców żył najdłużej.

Kolejne spotkanie 16 listopada. Tym razem udamy się do miasta, by poszukać matematycznych ciekawostek.

Czytany 578 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 19 listopad 2018 15:59