BlogZapowiedzi, relacje, zdjęcia

wtorek, 09 październik 2018 13:32

Co nas kompromituje w życiu codziennym, zawodowym i towarzyskim

Napisane przez
Co nas kompromituje w życiu codziennym, zawodowym i towarzyskim © Biblioteka Publiczna w Solcu Kujawskim

Machina Uniwersytetu Trzeciego Wieku została wprowadzona w ruch.

Niespełna dwa tygodnie temu (27 września) odbyła się inauguracja kolejnego roku akademickiego. Dla niektórych spośród naszych studentów już 7.

Wykład inauguracyjny, przedstawiony przez prof. WSG. Dr inż. Cezarego Kościelaka, poświęcony był tematowi wpływu środowiska na zdrowie. Jak zwykle Pan profesor podzielił się z słuchaczami wieloma ciekawymi.

8 października odbył się drugi wykład. Tym razem Pan prof. dr hab. Adam Sudoł zwrócił uwagę na zachowania, które nas kompromitują. Wśród licznych przykładów odwołał się do sytuacji z życia towarzyskiego, zawodowego. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak te pochodzące z codzienności.

Kolejny wykład odbędzie się 22 października. Wtedy to dr Mariusz Barczak skupi się na eye trackingu i możliwościach jego wykorzystania w badaniach marketingowych.

Czytany 375 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 09 październik 2018 13:38

Newsletter

Podając emaila wyrażasz zgodę na otrzymywania informacji drogą elektroniczną o nowościach książkowych, spotkaniach autorskich oraz wydarzeniach organizowanych przez Bibliotekę Publiczną w Solcu Kujawskim, przy ul.23 Stycznia 9 oraz jej partnerom. Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, ich poprawienia, lub usunięcia.Kto jest online

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.